KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / skisser 16144104
nr 1614 4104
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik / skisser, 5 st, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), skämtteckningar. Signerade, yttermått inklusive ram: 28x22 - 31x26 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:59:26
20/4 16:24:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma